композитна арматура

7 причин вибрати склопластикову арматуру. Залишити коментар

Що таке склопластикова арматура.

Основа композитної арматури - неметалеві волока і зв'язуючі матриці з епоксидної або поліефірної смоли. Найчастіше для виробництва композитної арматури використовують вуглеволокно, скловолокно або базальтоволокно. Звідси власне назва «склопластикові арматура» або «базальтопластікових арматура».

Склопластикові арматура застосування.

Серед областей застосування стеклопластиковой арматури основними є: застосування в якості гнучких зв'язків для тришарових стін, в дорожньому будівництві, в фундаментах нижче нульової позначки залягання, в виробах із залізобетону, а також в конструкціях, що працюють в умовах прискореної корозії сталевої арматури і бетону.

 стеклопластиковая арматура украина

Чому ж зараз повсюдно використовують склопластикову арматуру? Ми зібрали всі відгуки і 7 причин:

  • Склопластиковій арматурі не страшна корозія, вона стійка до впливу агресивних середовищ, в тому числі, до лужного середовища бетону, а також середовищ, що містять кислоти або хлористі солі.
  • При равноміцній заміні склопластикова арматура приблизно в 9 разів легша сталевої колеги, що значно зменшить вагу конструкцій і заощадить кошти при транспортуванні.
  • Склопластикова арматура має в 3 рази більшу міцність на розрив, ніж сталева. За рахунок цього сталева арматура впевнено замінюється на склопластикову зі зменшенням перетину, зберігаючи всі фізико-механічні характеристики.
  • Низкая теплопроводимость стеклопластиковой арматуры отмечается всеми экспертами (теплопроводимость стеклопластиковой арматуры  – 0,48 Вт/м К, стальная арматура в 100 раз больший показатель – 56 Вт/м К).
  • Стеклопластиковая арматура – диэлектрик, а также радиопрозрачна и магнитоинертна.
  • Использовать стеклопластиковую арматуру можно при любых температурах будь то 70 °С или +100 °С. Будьте уверены – стеклопластиковая арматура не потеряет прочность.
  • Вартість. Не секрет, що склопластикова арматура значно дешевше сталевої, що дозволять економити до 50% при її застосуванні (витрати на арматуру і логістику). При цьому в нашому магазині Ви можете купити склопластикову арматуру. за найвигіднішою ціною від виробника.

арматура композитная киев

Так что если Вы собрались построить дом или какие-то надворные постройки, имеет смысл не читать отзывы про арматуру дедов и отказаться от морально устаревшей железной арматуры, стеклопластиковая арматура – лучший выбор.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

X
Заповніть та надішліть форму - ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Не заповнено поле - Тема
Вкажіть, будь ласка, номер телефону.
Ми скоро передзвонимо Вам!
+38(999) 999-99-99