Склопластикові вироби

Вироби з
склопластику

на замовлення

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ:

Склопластикові баки, труби і фітинги, резервуари, септики, авто-бампери, човни та яхти, меблі та дизайнерські вироби та багато іншого.

стеклопластиковая дизайнерская мебель на заказ

>552

Виконаних проектів

>390

задоволених клієнтів

7

запущених виробництв

10

років досвіду виробництва

Етапи виробництва

Ми надаємо повний спектр послуг з виготовлення стеклопласлікових виробів: від проектування і 3-D моделювання виробів до формування, виробництва і транспортування їх клієнту.

Склопластикові труби і ємності

Previous
Next

Деталі зі склопластику

Previous
Next

Склопластикові вироби для міських рішень

Previous
Next

Дизайнерські вироби зі склопластику

Previous
Next

Оснащення під замовлення

Previous
Next

Контактна інформація:

Давайте реалізуємо Вашу задумку!

Маючи багатий досвід і кілька сотень реалізованих проектів від моделювання до серійного випуску виробів, ми із задоволенням беремося за найскладніші проекти.

Стеклопластиковое виробництво є лідером з виробництва дизайнерських виробів під замовлення - дизайнер вибирає форму, товщину і колір, а ми реалізуємо неповторний проект. Індивідуальні замовлення - наш профіль. Унікальна форма басейну, сходи, столу або стінових панелей - без проблем! Індивідуальне замовлення човни, кузовний панелі або обважування для автомобіля, деталі для надлегкої авіації - телефонуйте, реалізуємо!

Окремою статтею варто виділити наше виробництво з хімічно стійкого склопластику. Склопластикові септики, баки, промислові ванни, труби, різні корпуси, вироблені з такого матеріалу, відрізняються стійкістю до агресивних рідин і середовищ. Сфери їх застосування від ЖКГ та важкої промисловості до машинобудівних підприємств і автомайстерень.

На основі лідера своєї галузі компанії ЕкоКомпозіт було створено спільне підприємство з виробництва виробів зі склопластику, відновлення й ремонту композитів. Підприємство займається як індивідуальним дизайнерським виготовленням стеклопластиковой продукції, так і промисловим серійним. 

Команда висококласних фахівців може не тільки призвести стеклопластиковое виріб, але і запустити будь-композитне виробництво. Серед великих запусків виділимо наступні:

- 2012 рік. Запуск, введення в експлуатацію лінії устаткування з виробництва склопластикових труб на «Заводі композитних виробів» м.Донецьк (Україна).

- 2015 рік. Проектування, закупівля обладнання, настройка, підготовка персоналу і введення в експлуатацію виробничої лінії фірми «MENGSHI» для намотування склопластикових труб ø100 - 1600 в м. Ташкент (Узбекистан).

2019 рік. Виробництво контейнерів зі склопластику для роздільного збору сміття в г. Киев (Україна). Від виробництва матриць і проектування процесу виробництва до навчання персоналу і запуску підприємства.

Співпрацюємо з дизайнерськими студіями, виробниками меблів, конструкторськими і архітектурними бюро, великими виробниками промислового устаткування. 

X
Заповніть та надішліть форму - ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Не заповнено поле - Тема
Вкажіть, будь ласка, номер телефону.
Ми скоро передзвонимо Вам!
+38(999) 999-99-99