Склопластикові вироби

Вироби зі
склопластику

на замовлення

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ:

Склопластикові баки, труби і фітинги, резервуари, септики, авто-бампери, човни та яхти, меблі та дизайнерські вироби та багато іншого.

стеклопластиковая дизайнерская мебель на заказ

>552

Виконаних проектів

>390

задоволених клієнтів

7

запущених виробництв

10

років досвіду виробництва

Етапи виробництва

Ми надаємо повний спектр послуг з виготовлення стеклопласлікових виробів: від проектування і 3-D моделювання виробів до формування, виробництва і транспортування їх клієнту.

Склопластикове виробниче підприємство

Труби та ємності

авто стеклопластик

Деталі зі склопластику

город стеклопластик

Рішення для міст

дизайнерские изделия из стеклопластика

Дизайнерські вироби

фасодные панели из стеклопластика

Архітектура

оснастка и матрицы из стеклопластика

Оснащення під замовлення

Контактна інформація:

Давайте реалізуємо Вашу задумку!

Маючи багатий досвід і кілька сотень реалізованих проектів від моделювання до серійного випуску виробів, ми із задоволенням беремося за найскладніші проекти.

Стеклопластиковое виробництво є лідером з виробництва дизайнерських виробів під замовлення - дизайнер вибирає форму, товщину і колір, а ми реалізуємо неповторний проект. Індивідуальні замовлення - наш профіль. Унікальна форма басейну, сходи, столу або стінових панелей - без проблем! Індивідуальне замовлення човни, кузовний панелі або обважування для автомобіля, деталі для надлегкої авіації - телефонуйте, реалізуємо!

Окремою статтею варто виділити наше виробництво з хімічно стійкого склопластику. Склопластикові септики, баки, промислові ванни, труби, різні корпуси, вироблені з такого матеріалу, відрізняються стійкістю до агресивних рідин і середовищ. Сфери їх застосування від ЖКГ та важкої промисловості до машинобудівних підприємств і автомайстерень.

На основі лідера своєї галузі компанії ЕкоКомпозіт було створено спільне підприємство з виробництва виробів зі склопластику, відновлення й ремонту композитів. Підприємство займається як індивідуальним дизайнерським виготовленням стеклопластиковой продукції, так і промисловим серійним. 

Команда висококласних фахівців може не тільки призвести стеклопластиковое виріб, але і запустити будь-композитне виробництво. Серед великих запусків виділимо наступні:

- 2012 рік. Запуск, введення в експлуатацію лінії устаткування з виробництва склопластикових труб на «Заводі композитних виробів» м.Донецьк (Україна).

- 2015 рік. Проектування, закупівля обладнання, настройка, підготовка персоналу і введення в експлуатацію виробничої лінії фірми «MENGSHI» для намотування склопластикових труб ø100 - 1600 в м. Ташкент (Узбекистан).

2019 рік. Виробництво контейнерів зі склопластику для роздільного збору сміття в г. Киев (Україна). Від виробництва матриць і проектування процесу виробництва до навчання персоналу і запуску підприємства.

Співпрацюємо з дизайнерськими студіями, виробниками меблів, конструкторськими і архітектурними бюро, великими виробниками промислового устаткування. 

X
Заповніть та надішліть форму - ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Не заповнено поле - Тема
Вкажіть, будь ласка, номер телефону.
Ми скоро передзвонимо Вам!
+38(999) 999-99-99