Склопластикові вироби

Вироби зі склопластику на замовлення.

Виробляємо великі (габаритні) вироби для парків, скверів, ТРЦ, котеджів; декорації для фотостудій, фестивалів і фонтанів; дизайнерські вироби і меблі, садові фігури і статуї; облицювання фасадів і декор інтер'єрів; склопластикові баки, труби і фітинги, резервуари, септики, авто-бампера, човни та яхти і багато іншого.

>559

ВИКОНАНИХ ПРОЕКТІВ

7

ЗАПУЩЕНИХ ВИРОБНИЦТВ

11

РОКІВ ДОСВІДУ ВИРОБНИЦТВА

Наші клієнти

Склопластикове виробниче підприємство

Труби та ємності

авто стеклопластик

Деталі зі склопластику

город стеклопластик

Рішення для міст

дизайнерские изделия из стеклопластика

Дизайнерські вироби

фасодные панели из стеклопластика

Архітектура

оснастка и матрицы из стеклопластика

Оснащення під замовлення

Додаткові послуги

Нанесення дзеркально-блискучих металевих покриттів (хімічне хромування) як на невеликі, так і на габаритні вироби. Крім класичного хромування виробів під срібло, Ви можете вибрати необхідний саме Вам колір (найпопулярніші варіанти: жовтий, темно-жовтий, помаранчевий, червоний, темно-червоний, коричневий, зелений, синій, фіолетовий, чорний). Хромовані нами вироби успішно проходять випробування на корозійну стійкість і мають високі експлуатаційні властивості. 

Золочення – один із найпопулярніших кольорів хромування виробів. Часто застосовується як покриття для склопластикових або гіпсових садових скульптур, покриття під золото (кольором золота) дизайнерських виробів, предметів інтер'єру, "золочення" ліпнини, гіпсу тощо. Сфера застосування обмежена лише фантазією. Має високі зносостійкі властивості, а також чудові візуальні якості.

Дзеркальна металізація – один із найпопулярніших видів хромування виробів. Наші технології дозволяють працювати як з невеликими, так і великогабаритними виробами. Наприклад, дзеркальна металізація застосовується при виготовленні рекламних вивісок, дизайнерських скульптур у торгово-розважальних центрах, предметах інтер'єру та елементах виставкових конструкцій, металізації сувенірної продукції та ін.

Аерографія склопластикових елементів дозволить додати ще більшу унікальність виробам. Терміни виконання аерографії та вартість прораховуються індивідуально для кожного проекту через безпосередню залежать від складності та масштабу робіт.

Готові рішення

Декоративні яйця

Контейнери

Сидіння для картів

стеклопластиковое сидение

Наші роботи

Контактна інформація:

Давайте реалізуємо Вашу задумку!

Етапи виробництва

Ми надаємо повний спектр послуг з виготовлення стеклопласлікових виробів: від проектування і 3-D моделювання виробів до формування, виробництва і транспортування їх клієнту.

Маючи багатий досвід і кілька сотень реалізованих проектів від моделювання до серійного випуску виробів, ми із задоволенням беремося за найскладніші проекти.

Стеклопластиковое виробництво є лідером з виробництва дизайнерських виробів під замовлення - дизайнер вибирає форму, товщину і колір, а ми реалізуємо неповторний проект. Індивідуальні замовлення - наш профіль. Унікальна форма басейну, сходи, столу або стінових панелей - без проблем! Індивідуальне замовлення човни, кузовний панелі або обважування для автомобіля, деталі для надлегкої авіації - телефонуйте, реалізуємо!

Окремою статтею варто виділити наше виробництво з хімічно стійкого склопластику. Склопластикові септики, баки, промислові ванни, труби, різні корпуси, вироблені з такого матеріалу, відрізняються стійкістю до агресивних рідин і середовищ. Сфери їх застосування від ЖКГ та важкої промисловості до машинобудівних підприємств і автомайстерень.

На основі лідера своєї галузі компанії ЕкоКомпозіт було створено спільне підприємство з виробництва виробів зі склопластику, відновлення й ремонту композитів. Підприємство займається як індивідуальним дизайнерським виготовленням стеклопластиковой продукції, так і промисловим серійним. 

Команда висококласних фахівців може не тільки призвести стеклопластиковое виріб, але і запустити будь-композитне виробництво. Серед великих запусків виділимо наступні:

- 2012 рік. Запуск, введення в експлуатацію лінії устаткування з виробництва склопластикових труб на «Заводі композитних виробів» м.Донецьк (Україна).

- 2015 рік. Проектування, закупівля обладнання, настройка, підготовка персоналу і введення в експлуатацію виробничої лінії фірми «MENGSHI» для намотування склопластикових труб ø100 - 1600 в м. Ташкент (Узбекистан).

2019 рік. Виробництво контейнерів зі склопластику для роздільного збору сміття в г. Киев (Україна). Від виробництва матриць і проектування процесу виробництва до навчання персоналу і запуску підприємства.

Співпрацюємо з дизайнерськими студіями, виробниками меблів, конструкторськими і архітектурними бюро, великими виробниками промислового устаткування. 

X
Заповніть та надішліть форму - ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Не заповнено поле - Тема
Вкажіть, будь ласка, номер телефону.
Ми скоро передзвонимо Вам!
+38(999) 999-99-99